Будь ласка ввійдіть в Ваш аккаунт
Або зареєструйте новий аккаунт
Filter
Loading...
Фонотека меломана з плином часу набуває новий зовнішній вигляд і форму. Красиво оформлені вінілові пластинки змінилися касетами, CDдіскамі, які в більшій або меншій кількості дбайливо зберігалися на полицях. В даний час з появою електронних і мережевих носіїв для зберігання музики не потрібно практично ніякого простору, що, з одного боку, істотно спрощує завдання - економить місце в приміщенні. З іншого боку, вимагає систематизації файлів, раціонального розподілу їх по папках і альбомах, що вимагає деяких зусиль. Якщо знати, де і яка музика знаходиться, можна без проблем створити будь-який плейлист під свій настрій і ситуацію. Якщо композиції зберігаються безсистемно, вони цілком можуть загубитися, що, в общем-то, можливо і з фізичними носіями.
Мережевий стример підсилювач дозволяє транслювати музику з будь-якого носія: смартфона, планшета, ноутбука, а також з домашньої або глобальної мережі через Wi-fi або Bluetooth і відповідає новому способу зберігання фонотеки. У цьому джерелі об'єднані програвач і сервер, це практично автономний пристрій, де зосереджені одночасно, власне, фонотека, і є технічна можливість відтворення аудіофайлів.
Процес відтворення управляється спеціальним додатком, наявним на планшеті або смартфоні. Мережевий стример підсилювач вимагає інтеграції в домашню комп'ютерну мережу, яку потрібно попередньо побудувати і налаштувати, узгодити всі елементи домашньої мережі і забезпечити належне виконання ними своїх функцій. Це не завжди легко організувати самостійно - тут потрібні певні професійні знання, причому в різних областях, і практичний досвід. Тому для того, щоб повною мірою використовувати настільки прогресивну технологію, можливо звернутися за допомогою до фахівця.
В аудіосистеми підсилювач - надзвичайно важливий елемент. Він підсилює звуковий сигнал, який надходить від джерела, здійснює комутацію підключених пристроїв. Його функція також - регулювати гучність під час відтворення, і в загальному відповідати за процес звукопередачи. До колонок, які відтворюють звук, сигнал надходить вже в обробленому вигляді.
Конструкція підсилювача може бути одноблокової, дво- або трехблочной. Інтегральний підсилювач відноситься до ОДНОБЛОКОВОМУ. Така конструкція говорить про розміщення в одному корпусі усіх трьох функціональних блоків, які в підсилювачах іншого типу є окремими пристроями. Це предпідсилюючий частина, органи управління і, власне, підсилювач потужності звуку. Саме через поєднання в своїй конструкції декількох функцій підсилювач називається інтегральним.
Інтегральні підсилювачі, в свою чергу, діляться на лампові, транзисторні та гібридні (включають як лампи, так і транзистори). Є інтегральні підсилювачі цифрові і аналогові. Вибір залежить від того, в якому вигляді і на якому носії відтворюється музика. Шанувальники вінілових програвачів однозначно вибирають аналогові інтегральні підсилювачі, які ідеально пристосовані саме під такий тип музики.
Особливість конструкції аналогових підсилювачів в тому, що чим більше їх потужність, тим більше вага і габарити. Їх ККД близько 50%. Корпус має властивість перегріватися, тому він повинен бути як слід захищений. Цифрові підсилювачі мають більший ККД (близько 90%) і більш компактні.
Вибір підсилювача через його високу вартість і важливість його для акустичної системи - досить серйозний крок, до якого потрібно вдумливо підійти. Одні і ті ж інтегральні підсилювачі по-різному відтворюють музику різних жанрів, а одну і ту ж музику, в свою чергу, по-різному разом з різними колонками. Тому попереднє тестування звуку, прослуховування музичних композицій в поєднанні з різною апаратурою - визначальний момент при виборі підсилювача.
У світі музики в даний час застосовуються три види підсилювачів: лампові, транзисторні та гібридні. Вони відрізняються, звичайно ж, ціною, яка виправдана виходячи з цілей споживача: застосування на високопрофесійному або побутовому рівні. Звідси ж визначається і рівень необхідної якості звуку, який підсилювач може надати.
Якщо узагальнити особливості всіх підсилювачів, про лампових можна сказати, що вони прекрасно відтворюють класичну музику, вокальні партії і джаз, де баси не виражені і акцент на них не потрібен. Проте, в жанрах музики, насичених басовими партіями: рок, клубна музика, ці баси НЕ прозвучать належним чином і будуть «з'їдатися». Транзисторні підсилювачі, навпаки, хороші саме для клубної музики, але у них є істотний недолік; високі частоти при великої потужності і гучності можуть звучати нестерпно для вуха. Саме тому гібридний підсилювач, який поєднує в своїй конструкції елементи і одного, і іншого типу, може комбінувати в собі переваги транзисторних і лампових побратимів: природне глибоке звучання і стійкість до перевантажень, властиві лампового підсилювача; точність звуку, надійність і довговічність конструкції транзисторного.
Є люди, які віддають стійке перевагу певним жанрам, або навіть одного жанру музики. У зв'язку з цим їм легше визначитися з вибором. Тим, хто слухає практично всі, або музичні пристрасті визначаються настроєм і ситуацією, гібридний підсилювач найбільше підходить. Так само це актуально для клубів, кафе і концертних майданчиків, де проводяться різнопланові тематичні вечірки, і звучить найрізноманітніша музика: і рок, і ретро, і шансон, і джаз, і латино, і диско, і клубна. Всіма цими напрямками добре бути представленими однаково яскраво, чому повинні відповідати технічні можливості апаратури.
Ламповий підсилювач з'явився на початку 20 століття і зберігав свої позиції аж до 90-х років. Транзисторні підсилювачі, які виникають пізніше лампових, не витримували конкуренцію за якістю, але були більш доступні через меншу собівартості виготовлення. Відносний компроміс «ціна-якість» досягається тільки в гібридному підсилювачі.
Про плюси і мінуси тих чи інших видів ведеться безліч дискусій, проте ламповий підсилювач по праву вважається елітним і на сьогоднішній день, тому що розвиток технологій, незважаючи на неймовірний прогрес, не в змозі обійти закони фізики, якими обумовлено неперевершена якість звуку підсилювача з застосуванням ламп.
Прихильність «ламповим» технологіями кимось сприймається як небажання йти в ногу з часом і спроба затримати минуле, вважаючи його краще сьогодення. В емоційному плані в цьому, можливо, і є частка правди. Особливістю лампових підсилювачів є те, що вони ідеально призначені для прослуховування класичної музики, джазу та вокалу, на відміну від важкого року і клубної музики, де переважають баси і на них робиться основний упор. Тобто музика клубного формату не виграшно звучить з ламповими підсилювачами, тому що, знову ж таки, в силу законів фізики вони не можуть видавати надвисоку потужність. При цьому якість звуку в музиці інших, «неклубних», жанрів, не має собі рівних.
Ще однією особливістю лампового підсилювача є те, що він вимагає досконалості у виготовленні: запасні частини найвищої якості з певних матеріалів і т. Д., Чим обумовлена його висока ціна. Більш економічні варіанти в даний час просто не виробляються, тому що середня якість можна отримати за допомогою інших технологій.
Цікаво, що кількох студіях звукозапису зі світовим ім'ям до мікрофона протягом останніх 50 років підключаються саме лампові підсилювачі, що, напевно, має свої причини.
У світі акустики існують як інтегровані підсилювачі, які безпосередньо підключаються до джерела звуку з метою посилення потужності, так і попередні підсилювачі як окремий пристрій, що виступають проміжною ланкою між джерелом звуку і іншими елементами системи. Доцільність наявності попереднього підсилювача - предмет багатьох дискусій, в яких можна спостерігати абсолютно протилежні думки, починаючи з того, що попередній підсилювач не впливає на загальну картину і всього лише спрощує управління акустичною системою, і без нього в принципі можна обійтися. Протилежну думку, якого дотримуються в основному меломани і прихильники HiEnd (якість понад усе): без передпідсилювача - ніяк. Звук буде «плоским», усіченим, в загальному, далеким від досконалості.
Перша думка - відсутність необхідності зовнішній підсилювач - може, це актуально для десятиметрової кімнати, де обладнання саме по собі малопотужне і не потрібно занадто гучний звук. Але якщо мова йде про озвучуванні великого приміщення, картина зовсім інша, і абсолютно праві прихильники протилежної теорії. Функцією зовнішній підсилювач є донести звук в максимально чистому вигляді, звільненого від перешкод і шумів, ніж, на думку деяких, його завдання і обмежується. У той же час цінителі якісної музики, що володіють здатністю розрізняти тонкі нюанси звуку, переконані, що попередній підсилювач все ж надає звучанню своєрідне забарвлення, додаючи красу і досконалість музичної картині.
Звичайно, не всі люди здатні почути те, що дано професійним музикантам і аудіолюбітелям. Проте, на побутовому рівні неякісний звук важко сприймається нервовою системою, здається різким, пронизливим і дратівливим. Особливо важливо будь-якими способами мінімізувати вплив шкідливих факторів для тих, хто за родом діяльності часто, а не епізодично, стикається з гучною музикою: ді-джеї, артисти, естрадні виконавці та інші люди, пов'язані з шоу-бізнесом і «масовою культурою». Попередній підсилювач грає тут не останню роль.
У категорії «Підсилювачі-AV Ресивери» інтернет-магазину Stereohome представлена категорія товарів підсилювач потужності звуку. На відміну від інших пристроїв з інших підкатегорій - інтегральні підсилювачі, ресивери, які, по суті, є комбінованими, він виконує більш цілеспрямовані функції: відповідає виключно за посилення потужності звуку шляхом перетворення електричного сигналу, невеликого за потужністю, що надходить від джерела звуку, в сигнал більшої потужності.
Необхідною умовою для отримання якісного звуку в гучномовцях і навушниках є отримання сигналу не просто потужного, але ще і без спотворень. Джерело звуку не здатний дати необхідну потужність сигналу, і до того ж спотворює його різними небажаними впливами. Саме для того, щоб усунути цю проблему, існує підсилювач потужності звуку. Він може бути як окремим пристроєм, як, наприклад, в даній підкатегорії. Також може бути складовою частиною електроприладу: колонки, телевізора, ресивера.
Підсилювачі потужності звуку, крім ціни, відрізняються вагою і габаритами. Залежно від цільового призначення підбирають найбільш підходящий власним вимогам. Вибір визначає бажану якість звуку, характер музики: різні стилі та напрямки або якийсь певний. Є техніка досить універсальна, причому незалежно від ціни, яка однаково добре передає будь-яку музику, а буває, що найбільш ефектно представляє певний музичний жанр.
Грає роль максимально можлива гучність звучання, що залежить від способу життя і умов: якщо є певні побутові обмеження по гучності звуку, немає необхідності купувати надпотужну апаратуру. Площа приміщення теж грає роль, а також його шумоізоляція і здатність до звукопоглинання.
Основним аргументом при виборі підсилювача потужності звуку як окремого пристрою служить свідомо кращу якість сигналу і відсутність перешкод, які можуть бути при комбінованому складі, коли підсилювач є частиною іншого електроприладу. Якщо є високі вимоги до якості звуку і відсутності всіляких перешкод, окремий підсилювач потужності - найкраще рішення.
Трансляційні підсилювачі призначені для комерційного аудіо, озвучування барів кафе офісів і ресторанного бізнесу. Так само вуличне озвучування. Трансляційні підсилювачі відрізняються більш не дорогий ціною .типа підсилювачів буваю низькоомні.
Трансформаторні підсилювачі призначені для комерційного аудіо, озвучування барів кафе офісів і ресторанного бізнесу. Так само вуличне озвучування. Трансляційні підсилювачі відрізняються більш не дорогий ціною .типа підсилювачів-трансформаторні.
Для функціонування кінотеатру в домашніх умовах визначальним елементом є AV ресивер. Без нього система просто не здатна працювати. Він виступає проміжною ланкою між джерелом (програвач DVD або Blu-Ray, комп'ютер, ноутбук і т. Д.) І акустичною системою: центральний канал, фронтальні і тилові колонки в кількості 5-7 штук і 1-2 сабвуфера. Функцією AV ресивера є прийом, обробка (декодування), посилення і перерозподіл сигналу аудіо і відео між іншими складовими елементами системи. У більшій частині ресиверів є можливість приймати радіостанції за допомогою тюнера. Таким чином, в одному пристрої поєднуються кілька: попередній підсилювач, підсилювач потужності, декодер, ЦАП (цифроаналоговий перетворювач), радіотюнер.
Крім величезного екрану, властивістю домашнього кінотеатру є багатоканальний звук, який створює ефект фізичної присутності в відбуваються у фільмі події. Відтворення фонограми саме в такому вигляді, в якому вона спочатку створювалася звукорежисером, «розшифровка» і розпізнавання сигналу - заслуга саме AV-ресивер.
При виборі ресивера важливо враховувати площу приміщення. Для невеликої кімнати йому не обов'язково бути надпотужним. Здатність до звукопоглинанню в кімнаті теж грає роль: покриття стін, наявність килимів, м'яких меблів. Чи є потреба транслювати кіно або музику в інші приміщення - ця можливість повинна бути технічно передбачена у ресивера.
AV ресивер має здатність до автонастройці за допомогою спеціального мікрофона: він робить звучання колонок синхронним, а не роздільним, встановлює потрібну гучність і одночасність сигналу, при необхідності створюючи потрібну затримку в звуці, що залежить від віддаленості колонок одна від одної.
Система домашнього кінотеатру передбачає безліч компонентів, набір і функції яких можуть дещо відрізнятися, але при цьому буде на вигляд однаковий результат - відтворення фільмів у високій якості з ефектом об'ємного звуку. Розмір приміщення, особливості планування (що впливає на звукопоглинання), важливість самого процесу перегляду кіно для конкретної людини або сім'ї, а звідси - вимоги до якості звуку, і, звичайно ж, бюджет - все це визначає, які саме компоненти сформують систему домашнього кінотеатру. Наприклад: кількість колонок, детальне поділ на центр і тил, активний чи пасивний характер колонок (наявність або відсутність в них вбудованого підсилювача), а також поєднання функція в інших пристроях, таких, як ресивер. Для розпізнавання і декодування сигналу використовується або AV-ресивер, або AV процесор. Відрізняються ці пристрої тим, що в процесорі відсутня підсилювач потужності, тобто передбачається його додаткове придбання.
Виникає закономірне питання, в чому сенс поділу цих функцій, якщо вони можуть бути суміщені в ресівері? Відповідь логічно випливає з вищесказаного: багатофункціональний пристрій дозволяє заощадити, але відбувається це все ж на шкоду дуже високій якості. Існування апаратури, яка об'єднує в собі безліч функцій, з одного боку, відкриває нові можливості і спрощує досягнення мети, в даному випадку - перегляд кіно, особливо за умови обмеженого бюджету і не завищених вимог до якості звуку. Адже побічним ефектом сусідства різних функцій в одному пристрої є наявність перешкод, непотрібного електромагнітної взаємодії і т. Д.
Основним принципом високої якості є максимальне поділ функцій між різними пристроями, їх вузькоспеціалізований характер. Саме тому AV процесор доцільно купувати в комплекті з підсилювачем потужності і при бажанні найвищої якості в системі домашнього кінотеатру не з'єднувати ці функції разом.
Багатоканальні підсилювачі -для використання великому приміщення, в квартирах, пентхаусах, котеджах, ресторан, торгова площа і офісний центр.
Також професійний звук важливий для тих, хто проводить тренування в приміщенні зі своїм обладнанням.
За призначенням професійний звук розділяється на трансформаторний і низькоомним. До трансформаторної акустиці не пред'являються дуже високі вимоги на предмет якості звуку. Головне - гучність і чіткість, тому що вона призначена для трансляції голосових повідомлень: оголошення, система оповіщення в багатолюдних місцях. У даній категорії представлені трансляційні підсилювачі.
Так звана низькоомних акустика якраз і використовується на розважальних заходах і в розважальних закладах: бари, клуби, дискотеки, весілля, уроки танців, сальса-вечірки. Цим цілям служать представлені в категорії підсилювачі і сабвуфери.
Під час налаштування низькочастотних звуків важливо враховувати перебування поруч житлових приміщень, що не завжди дозволяє потужній техніці повністю розкрити свій потенціал.
В категорії товарів «Підсилювачі-AV Ресивери» інтернет-магазину Stereohomeесть така категорія, як стерео ресивер. Чим цей різновид аудіотехніки відрізняється від тих же AV ресиверів або інтегральних підсилювачів, представлених в каталозі, і на чому зупинити свій вибір?
Визначальним критерієм є потреба: для чого потрібен ресивер або підсилювач. Чи є певні переваги і звичний спосіб проведення часу, чи пов'язано це з музикою або все ж з переглядом фільмів. Або, можливо, і те й інше рівнозначне для людини. Наприклад, якщо людина живе один, любить дивитися кіно, досить багато часу проводить біля екрану, є власником потужної системи домашнього кінотеатру і повноцінний об'ємний багатоканальний звук з усіма можливими спецефектами для нього вкрай важливий, більше підійде AV ресівер.То ж саме, якщо у людини є сім'я і її інтереси збігаються: вони одностайно люблять дивитися кіно, а окремих переваг в плані музики особливо немає - вибір в сторону AV ресивера, тому що саме він призначений безпосередньо для системи домашнього кінотеатру. Прослуховування музики не є його основним призначенням, і якщо при наявності AV-ресивер практично не дивитися кіно, а приділяти музиці основна увага, безліч його функцій буде просто не затребуване.
Є люди, які принципово не дивляться кіно, або ж перегляд фільмів носить більше інформативний характер, а різні спецефекти значення не мають. Зате є величезний інтерес до музики, може, навіть на професійній основі. Тоді стерео ресивер - якраз те, що треба.
Незважаючи на універсальність AV ресиверів, вони не можуть забезпечити максимальну якість музики таке, яке притаманне стерео ресивера тій же ціновій категорії. Вузькоспеціалізоване обладнання в будь-якому випадку передбачає більш високу якість.
Відмінність стерео-ресивера від інтегрального підсилювача в можливості першого приймати радіостанції, чого другий не передбачає. Цей момент теж може вплинути на вибір.
AV меблі-це відсутня частина інтер'єру для вашого домашнього кінотеатру або Hi-Fi системи .У магазині Stereo Home великий вибір меблів для вашого ТВ и аудіо відео апаратури .У магазин Stereo Home є можлівість виробництва брендової ексклюзивних меблів для Вас, за вашим індівідуальнім замовленням будь-якої ступенів складності.
Фирменная технология линейной фильтрации (Linear Filtering Technology)
Ультра высокой моно усилитель мощности
Ультра высокой моно усилитель мощности
Yamaha выпустила AV-ресиверы RX-V4A с коммутацией 8K и поддержкой HDR10+
Artone KPA-2988 - это Профессиональный караоке микшер-усилитель.
VENEZIA TV -изготовлена из 100% массива натурального дерева
Простое и гибкое в использовании устройство для свободного воспроизведения музыки.
IA150-2 – распределяющий усилитель с полным набором средств подключения, включающийся по триггеру или при обнаружении сигнала на входе. Усилитель мощности 2-х канальный 100Вт (8 Ом), 150Вт (4Ом)
Предусилитель Pro-Ject Pre Box DS2 Analogue оснащен пятью линейными входами и различными выходами.
Yamaha 5.1-канальный супер Slim AV-ресивер с поддержкой Bluetooth® с (MusicCast 20 или MusicCast 50)
Yamaha - RX-V6A 7.2 AV-ресиверы RX-V6A с коммутацией 8K и поддержкой HDR10+
Звучание уровня High-End из компактного корпуса
Звучание уровня High-End из компактного корпуса
Предназначен для повседневного использования без усилий PA2120 amplifier
Усилитель оснащен массивным тороидальным трансформатором аудио фильского класса
Elite 16 уникальная технология Power Factor от Furman.
Сетевые устройства Yamaha могут служить эффективными центрами управления для домашних развлекательных систем.
Усилители серии X -для сабвуферой встроенных в потолок или в стену
Цифровой hi-fi гибридный стерео усилитель мощности, 120 Вт, лампа ECC-88
Цифровой hi-fi гибридный стерео усилитель мощности, 120 Вт, лампа ECC-88
Усилитель оснащен массивным тороидальным трансформатором аудио фильского класса
CYRUS ONE HD ЦАП с усилителем ONE HD - универсальный интегрированный усилитель с высоким разрешением, способный напрямую подключаться к вашему ПК, телевизору, игровой консоли, практически любому источнику. Под заказ!!!
Добавление сбалансированных входов и USB-подключения для компьютерной библиотеки на базе компьютера предлагает решение для каждого источника.
Добавление сбалансированных входов и USB-подключения для компьютерной библиотеки на базе компьютера предлагает решение для каждого источника.
M3si Мощный интегральный усилитель с удобным и стильным корпусом, коммутационным оснащением, выполненный по принципу «двойного моно» (достижение идентичности левого и правого каналов).
M3si Мощный интегральный усилитель с удобным и стильным корпусом, коммутационным оснащением, выполненный по принципу «двойного моно» (достижение идентичности левого и правого каналов).
Усилителей предлагает легендарную мощь и качество воспроизведения Klipsch в тонком корпусе хай-тек дизайна. KDA-500 выдает 500 Вт мощности класса G/H для чистого и динамичного воспроизведения в любом типе инсталляций.
Synthesis SOPRANO есть и Phono-вход для LP-проигрывателей с картриджами типа MM.
Cambridge Audio 851 -поразил изяществом и удивительным звуком.
Cambridge Audio 851 -поразил изяществом и удивительным звуком.
Для отримання якісного звуку в системі домашнього кінотеатру, а також для прослуховування музики необхідно пристрій для посилення сигналу, що виходить від джерела. Ресивер підсилювач забезпечує можливість функціонування всієї системи і виконує ключову функцію для комутації всіх пристроїв: телевізора або програвача, колонок, сабвуфера.
В категорії товарів інтернет-магазину Stereohome «Підсилювачі-AV Ресивери» представлені підкатегорії, серед яких інтегральний підсилювач, AV Ресивер, трансляційні підсилювачі, стереоресівер, мережевий стример і інші. Яке саме пристрій підійде конкретному споживачеві, залежить від цільового призначення підсилювача і індивідуальних потреб.
В системі домашнього кінотеатру буде доречний AV ресивер, який дає можливість передати об'ємний звук і різні спецефекти. Він має можливість автоматичної настройки під конкретне приміщення за допомогою мікрофона.
Інтегральний підсилювач і стереоресівер підійдуть в тому випадку, якщо музика є пріоритетом, а перегляду кінофільмів не приділяється особливої уваги, зате якість музики принципово важливо. Це більш вузькоспеціалізоване обладнання, яке зосереджено на відтворенні музики всіляких стилів і напрямків в чудовій якості. Відмінною особливістю стереоресівера є наявність Радіоприймач, що дозволяє відтворювати музику з будь-яких радіостанцій.
Підсилювачі потужності виконують ще більш вузькоспрямовану функцію. Тут окремо функціонуюче пристрій відповідає виключно за посилення потужності звукового сигналу. Це має значення, коли вимоги до звуку гранично високі, і неприпустимо наявність будь-яких перешкод, які можуть бути при об'єднанні підсилювача з іншими пристроями.
Трансляційні підсилювачі призначені для використання на великих територіях при організації систем оповіщення і передачі музики у фоновому режимі.
Продавець консультант інтернет-магазину при необхідності допоможе визначитися з вибором підсилювача виходячи з індивідуальних потреб.