Полична акустика від провідних світових виробників. Якісний Hi-Fi звук

Полична акустика

Полична акустика 

Відображення 1 - 32 з 95 одиниць
Відображення 1 - 32 з 95 одиниць

Полична акустика

При виборі акустичних систем відіграє роль площа приміщення, його цільове призначення, а також кількість кімнат в будинку або квартирі. Полична акустика краща в невеликих приміщеннях, де підлоги акустика, крім того, що вона досить габаритна, буде «перевантажувати» звуком, особливо басами.

Якщо кімнат багато і одна з них виконує функцію вітальні і площа її значна, найбільш потужна акустика може розташовуватися в цій кімнаті. Там же вся сім'я може збиратися для перегляду фільмів у домашньому кінотеатрі, можуть проводитися домашні вечірки. В інших кімнатах, таких як спальня, кабінет, дитяча і навіть кухня, теж слухають музику і дивляться кіно, іноді просто в фоновому режимі. Саме для таких приміщень цілком підійдуть компактні колонки.

Полична акустика також може бути доповненням до підлоги акустиці. У неї є ряд переваг, які здатні оцінити меломани з вишуканим слухом. При якісної конструкції і точному розрахунку, а також невеликому розмірі корпусу колонки практично не фарбують звук (акустична інертність) і мають властивість «розчинятися» в загальній звуковій картині.

Не завжди в приміщенні багато кімнат. Якщо людина живе не один в кімнаті, на орендованому житлі, у відомчій квартирі або гуртожитку, площі недостатньо для розміщення великих колонок, та й можливість слухати гучну музику обмежена. Поличні колонки вельми багатофункціональні. Вони приємно забарвлюють звук в повсякденному житті, і технічно їх можна використовувати для того ж домашнього кінотеатру, караоке та вечірок. Для цього їх всього лише тимчасово переставляють по-іншому, так, щоб звук не глушити, і за допомогою сабвуфера підсилюють звучання. Для невеликого приміщення і нечастого використання - прекрасний ефект. Велику роль відіграють підставки під акустику, які дають можливість краще звучати басам і не «з'їдають» звук.

Cart 0 Кошик

No products

Безкоштовна доставка! Shipping
0 грн Загалом

Оформити замовлення