Всепогодна акустика з захищеним корпусом для будь-яких погодних умов, статичні і переносні, купити в Харкові

Всепогодна акустика

Всепогодна акустика 

Відображення 1 - 32 з 43 одиниць
Відображення 1 - 32 з 43 одиниць

Всепогодна акустика

Музику слухають не тільки в приміщенні, але і на вулиці: майданчики в літніх кафе, заходи на відкритому повітрі та інше. Погода у своїй може бути абсолютно різна: дуже жарко, холодно, вітер, дощ, сніг, град. Потрібна апаратура, яка зможе працювати при будь-яких, часом екстремальних, умовах.

Саме для цього існує всепогодну акустика. Корпус і динамік її має більш захищену конструкцію, на відміну від звичайних колонок. За розміром акустика для вулиці може бути як великогабаритної, так і досить компактною. Це залежить від масштабності заходу і площі, яку охоплює звуком. Транспортування колонок, особливо для виїзних заходів - часте явище, тому у деяких моделей на корпусі передбачені спеціальні ручки.

За музичним характеристикам вулична всепогодна акустика не поступається традиційним системам. Особливістю її виготовлення є корпус, виконаний із спеціальних термостійких і ударопрочних матеріалів, що дозволяє витримати і дощ, і палюче сонце, не виходячи з ладу.

Всепогодна акустика є стаціонарна і мобільна. Стаціонарні колонки використовуються постійно в одному і тому ж місці: літній майданчик кафе, вокзал, автозаправка, торговий центр і т. Д. В комплекті з ними зазвичай передбачені системи кріплення. Рекомендується використовувати такі колонки по можливості під навісом. Здатність витримувати різні погодні умови визначається моделлю, тому потрібно уважно вивчати інструкцію і погоджувати наявні характеристики з цільовим призначенням колонок.

Cart 0 Кошик

No products

Безкоштовна доставка! Shipping
0 грн Загалом

Оформити замовлення