AV ресивер - ключовий елемент системи домашнього кінотеатру. Створення якісного об'ємного звуку, наближеного до реальності

AV ресивери

Filter

AV ресивери 

Відображення 1 - 6 з 6 одиниць
Відображення 1 - 6 з 6 одиниць

AV ресивери

Для функціонування кінотеатру в домашніх умовах визначальним елементом є AV ресивер. Без нього система просто не здатна працювати. Він виступає проміжною ланкою між джерелом (програвач DVD або Blu-Ray, комп'ютер, ноутбук і т. Д.) І акустичною системою: центральний канал, фронтальні і тилові колонки в кількості 5-7 штук і 1-2 сабвуфера. Функцією AV ресивера є прийом, обробка (декодування), посилення і перерозподіл сигналу аудіо і відео між іншими складовими елементами системи. У більшій частині ресиверів є можливість приймати радіостанції за допомогою тюнера. Таким чином, в одному пристрої поєднуються кілька: попередній підсилювач, підсилювач потужності, декодер, ЦАП (цифроаналоговий перетворювач), радіотюнер.

Крім величезного екрану, властивістю домашнього кінотеатру є багатоканальний звук, який створює ефект фізичної присутності в відбуваються у фільмі події. Відтворення фонограми саме в такому вигляді, в якому вона спочатку створювалася звукорежисером, «розшифровка» і розпізнавання сигналу - заслуга саме AV-ресивер.

При виборі ресивера важливо враховувати площу приміщення. Для невеликої кімнати йому не обов'язково бути надпотужним. Здатність до звукопоглинанню в кімнаті теж грає роль: покриття стін, наявність килимів, м'яких меблів. Чи є потреба транслювати кіно або музику в інші приміщення - ця можливість повинна бути технічно передбачена у ресивера.

AV ресивер має здатність до автонастройці за допомогою спеціального мікрофона: він робить звучання колонок синхронним, а не роздільним, встановлює потрібну гучність і одночасність сигналу, при необхідності створюючи потрібну затримку в звуці, що залежить від віддаленості колонок одна від одної.

Cart 0 Кошик

No products

Безкоштовна доставка! Shipping
0 грн Загалом

Оформити замовлення