Підсилювач потужності звуку купити в магазині Stereohome - звук найвищої якості, безліч моделей від світових виробників

Підсилювачі потужності

Filter

Підсилювачі потужності 

Відображення 1 - 18 з 18 одиниць
Відображення 1 - 18 з 18 одиниць

Підсилювачі потужності

У категорії «Підсилювачі-AV Ресивери» інтернет-магазину Stereohome представлена ​​категорія товарів підсилювач потужності звуку. На відміну від інших пристроїв з інших підкатегорій - інтегральні підсилювачі, ресивери, які, по суті, є комбінованими, він виконує більш цілеспрямовані функції: відповідає виключно за посилення потужності звуку шляхом перетворення електричного сигналу, невеликого за потужністю, що надходить від джерела звуку, в сигнал більшої потужності.

Необхідною умовою для отримання якісного звуку в гучномовцях і навушниках є отримання сигналу не просто потужного, але ще і без спотворень. Джерело звуку не здатний дати необхідну потужність сигналу, і до того ж спотворює його різними небажаними впливами. Саме для того, щоб усунути цю проблему, існує підсилювач потужності звуку. Він може бути як окремим пристроєм, як, наприклад, в даній підкатегорії. Також може бути складовою частиною електроприладу: колонки, телевізора, ресивера.

Підсилювачі потужності звуку, крім ціни, відрізняються вагою і габаритами. Залежно від цільового призначення підбирають найбільш підходящий власним вимогам. Вибір визначає бажану якість звуку, характер музики: різні стилі та напрямки або якийсь певний. Є техніка досить універсальна, причому незалежно від ціни, яка однаково добре передає будь-яку музику, а буває, що найбільш ефектно представляє певний музичний жанр.

Грає роль максимально можлива гучність звучання, що залежить від способу життя і умов: якщо є певні побутові обмеження по гучності звуку, немає необхідності купувати надпотужну апаратуру. Площа приміщення теж грає роль, а також його шумоізоляція і здатність до звукопоглинання.

Основним аргументом при виборі підсилювача потужності звуку як окремого пристрою служить свідомо кращу якість сигналу і відсутність перешкод, які можуть бути при комбінованому складі, коли підсилювач є частиною іншого електроприладу. Якщо є високі вимоги до якості звуку і відсутності всіляких перешкод, окремий підсилювач потужності - найкраще рішення.

Cart 0 Кошик

No products

Безкоштовна доставка! Shipping
0 грн Загалом

Оформити замовлення