AV процесори важлива частина системи домашнього кінотеатру для звуку в найкращій якості

AV процесори

Filter

Manufacturer

AV процесори 

Відображення 1 - 4 з 4 одиниць
Відображення 1 - 4 з 4 одиниць

AV процесори

Система домашнього кінотеатру передбачає безліч компонентів, набір і функції яких можуть дещо відрізнятися, але при цьому буде на вигляд однаковий результат - відтворення фільмів у високій якості з ефектом об'ємного звуку. Розмір приміщення, особливості планування (що впливає на звукопоглинання), важливість самого процесу перегляду кіно для конкретної людини або сім'ї, а звідси - вимоги до якості звуку, і, звичайно ж, бюджет - все це визначає, які саме компоненти сформують систему домашнього кінотеатру. Наприклад: кількість колонок, детальне поділ на центр і тил, активний чи пасивний характер колонок (наявність або відсутність в них вбудованого підсилювача), а також поєднання функція в інших пристроях, таких, як ресивер. Для розпізнавання і декодування сигналу використовується або AV-ресивер, або AV процесор. Відрізняються ці пристрої тим, що в процесорі відсутня підсилювач потужності, тобто передбачається його додаткове придбання.

Виникає закономірне питання, в чому сенс поділу цих функцій, якщо вони можуть бути суміщені в ресівері? Відповідь логічно випливає з вищесказаного: багатофункціональний пристрій дозволяє заощадити, але відбувається це все ж на шкоду дуже високій якості. Існування апаратури, яка об'єднує в собі безліч функцій, з одного боку, відкриває нові можливості і спрощує досягнення мети, в даному випадку - перегляд кіно, особливо за умови обмеженого бюджету і не завищених вимог до якості звуку. Адже побічним ефектом сусідства різних функцій в одному пристрої є наявність перешкод, непотрібного електромагнітної взаємодії і т. Д.

Основним принципом високої якості є максимальне поділ функцій між різними пристроями, їх вузькоспеціалізований характер. Саме тому AV процесор доцільно купувати в комплекті з підсилювачем потужності і при бажанні найвищої якості в системі домашнього кінотеатру не з'єднувати ці функції разом.

Cart 0 Кошик

No products

Безкоштовна доставка! Shipping
0 грн Загалом

Оформити замовлення