Бездротовий передавач звуку - трансляція музики в домашніх умовах з одного пристрою за допомогою wi-fi або Bluetooth

Бездротовий передавач звуку

Бездротовий передавач звуку 

Відображення 1 - 13 з 13 одиниць
Відображення 1 - 13 з 13 одиниць

Бездротовий передавач звуку

Для трансляції музики в домашніх умовах з одного пристрою - смартфона, планшета, ноутбука і інших використовується бездротової передавач звуку. Якщо житло досить просторе -кілька кімнат, багаторівнева квартира або приватний будинок котеджного типу, щоб не бути прив'язаним до комп'ютера або до однієї кімнаті, де можна слухати музику, не переносити за собою різні пристрої і не налаштовувати зі смартфона по багато разів улюблену музику, бездротової передавач звуку зможе транслювати музичний супровід в будь-яку точку будинку за допомогою wi-fi або ж Bluetooth. Це так звана система мультирум.

На відміну від трансляційної акустики, де без проводів не обійтися зважаючи на великі відстані, зона дії мережі wi-fi обмежена десь 100 метрами. Ефективність її роботи залежить від площі приміщення, матеріалів стін, а також наявності сусідніх мереж, так як можуть бути перешкоди і накладення сигналу. Тому можливості бездротової передачі необмежені.

В системі мультирум можуть бути сусідами між собою самі різні колонки в залежності від озвучується приміщення. У вітальні, як правило, мають у своєму розпорядженні найпотужнішу і якісну акустику. На кухні досить однієї полочной колонки. Вбудована акустика, вмонтована в стіни або стелю, підійде в передпокої, де якість звуку не настільки принципово.

При виборі бездротового передавача звуку слід звернути увагу на сумісність його з іншими елементами системи домашньої акустики. Якщо виробник один, набагато простіше процес налагодження та суміщення. Також потрібно враховувати кількість точок, на які належить транслювати звук, відстань між ними, віддаленість один від одного озвучених кімнат, наявність стін, перегородок і т. Д. З вибором відповідного бездротового передавача обов'язково допоможе визначитися продавець-консультант інтернет-магазину, і система мультирум чудово зазвучить в кожному куточку Вашого будинку!

Cart 0 Кошик

No products

Безкоштовна доставка! Shipping
0 грн Загалом

Оформити замовлення