Hi-Fi система обеспечивает реалистичное и высококачественное звучание музыки.

Hi-Fi системи

Filter

Manufacturer

Hi-Fi системи 

Відображення 1 - 4 з 4 одиниць
Відображення 1 - 4 з 4 одиниць

Hi-Fi системи

Скорочена назва «Hi-Fi» утворілося від визначення «highfidelity» - «висока вірогідність». Відносно звуку - найбільш правдиву, достовірній, Наближення до дійсності звуковий сигнал. Hi-Fi система Забезпечує реалістічне и Високоякісне звучання музики, голосу и фонограм фільмів.

Технічна можлівість запісуваті звук з'явилася в далекому тисяча вісімсот сімдесят сім року, Завдяк винаходи Томаса Едісона - фонографу. Це Було суттєвою зміною в традіційніх уявленнях про дозвіллі. Тепер музику можна Було «прівласніті» Собі и слухати в будь-який Зручний час. Ранее нужно Було або самому співати и играть на музично інструментах, або запрошуваті музикантів. Або ж слухати музику за межами будинку: в театрі, на всілякіх народні гуляння, святах и ​​т. Д

Цікавий в тій годину БУВ крітерій якості звуку, в чому не залишимося роль Граля чотіріногі «друзі людини». Если собака по запису дізнавалася голос господаря, звук вважався якісним. Один з віробніків акустики того часу Цілком серйозно провівши самє таке тестування, в подалі зображення чотіріногого одного прікрашало логотип его компании.

Що дает Hi-Fi система зараз? Напевно, часто доводиться чути фразу: «Цей фільм треба Дивитися в кінотеатрі». Або про музику, что в порівнянні з концертного звучання звичайна аудіозапіс - Бліда подобою. Тут йдет самє про реалістічність звучання. Більш того, в системе Hi-Fi звук автомобіля, что віддаляється буде самє віддалятіся разом з ним, причому в напрямку руху, а не просто затіхаті.

Для тих, кому важліва музика або кіно в тому виде, в якому їх создали, разом з усіма особливо и спецефектами, Hi-Fi система - шлях до максімальної реалістічності, повнотіла емоційного співпережівання и включення в ті, что відбувається.

Cart 0 Кошик

No products

Безкоштовна доставка! Shipping
0 грн Загалом

Оформити замовлення