Будь ласка ввійдіть в Ваш аккаунт
Або зареєструйте новий аккаунт
У світі музики в даний час застосовуються три види підсилювачів: лампові, транзисторні та гібридні. Вони відрізняються, звичайно ж, ціною, яка виправдана виходячи з цілей споживача: застосування на високопрофесійному або побутовому рівні. Звідси ж визначається і рівень необхідної якості звуку, який підсилювач може надати.
Якщо узагальнити особливості всіх підсилювачів, про лампових можна сказати, що вони прекрасно відтворюють класичну музику, вокальні партії і джаз, де баси не виражені і акцент на них не потрібен. Проте, в жанрах музики, насичених басовими партіями: рок, клубна музика, ці баси НЕ прозвучать належним чином і будуть «з'їдатися». Транзисторні підсилювачі, навпаки, хороші саме для клубної музики, але у них є істотний недолік; високі частоти при великої потужності і гучності можуть звучати нестерпно для вуха. Саме тому гібридний підсилювач, який поєднує в своїй конструкції елементи і одного, і іншого типу, може комбінувати в собі переваги транзисторних і лампових побратимів: природне глибоке звучання і стійкість до перевантажень, властиві лампового підсилювача; точність звуку, надійність і довговічність конструкції транзисторного.
Є люди, які віддають стійке перевагу певним жанрам, або навіть одного жанру музики. У зв'язку з цим їм легше визначитися з вибором. Тим, хто слухає практично всі, або музичні пристрасті визначаються настроєм і ситуацією, гібридний підсилювач найбільше підходить. Так само це актуально для клубів, кафе і концертних майданчиків, де проводяться різнопланові тематичні вечірки, і звучить найрізноманітніша музика: і рок, і ретро, і шансон, і джаз, і латино, і диско, і клубна. Всіма цими напрямками добре бути представленими однаково яскраво, чому повинні відповідати технічні можливості апаратури.