Портативне аудіо купити в інтернет-магазині Stereohome: широкий асортимент портативної акустики

Портативне аудіо

Портативне аудіо 

Відображення 1 - 25 з 25 одиниць
Відображення 1 - 25 з 25 одиниць

Портативне аудіо

Слухати музику хочеться не тільки вдома навіть при найпотужнішою і досконалої акустиці. Особливо це важливо для людей рухливих, які не сидять на одному місці, багато подорожують, займаються спортом, катаються на велосипеді, відпочивають на пляжі, часто ходять на вилазки, в походи і люблять весело проводити час: імпровізовані танці, вечірки на відкритому повітрі в колі друзів. Зрозуміло, що громіздкі колонки на природу з собою не візьмеш. Навушники з плеєром припускають прослуховування музики одному, а не в компанії.

Портативне аудіо - компактні бездротові колонки, вони прекрасно справляються із завданням забезпечити якісний музичний супровід в будь-яких умовах. Ці колонки дають можливість слухати музику зі смартфона через Bluetooth без підключення до мережі і джерела звуку. Також портативний аудіо працює з картою пам'яті і USB-накопичувачем, що дуже зручно, якщо розряджається телефон.

В інтернет-магазині Stereohome представлений широкий асортимент портативної акустики від провідних виробників різних брендів. Різноманітна цінова категорія, дизайн і габарити. Є компактні колонки практично невагомі - в межах 500 грам, є досить масивні - до декількох кілограм. Якщо перші підійдуть для пішої прогулянки або подорожі на велосипеді, то другі - для пікніка або будь-якого заходу на свіжому повітрі, де не передбачається підключення до мережі, але в той же час колонки займають статичне положення.

Вибір тієї чи іншої моделі обумовлений індивідуальними запитами до музичного супроводу: де і коли слухати музику, якого стилю та напрямки, в якій обстановці. Наскільки важлива якість звуку, гучність і можливість транспортування колонок. Для того, щоб врахувати всі важливі параметри, необхідно чітко уявляти сферу застосування портативного аудіо і разом з продавцем консультантом вибрати підходящий варіант.

Cart 0 Кошик

No products

Безкоштовна доставка! Shipping
0 грн Загалом

Оформити замовлення