Комплекти акустики для домашнього кінотеатру, висока якість звуку, широкий вибір виробників, провідні світові бренди

Комплекти

Комплекти 

Відображення 1 - 31 з 31 одиниць
Відображення 1 - 31 з 31 одиниць

Комплекти

Комплекти акустики в домашніх умовах потрібні для перегляду фільмів і можливості слухати музику в хорошій якості. Тим, для кого музика або вокал є професією або серйозним хобі, теж дуже важливі потужність, чистота і об'ємність звуку.

Якісний звук - не тільки примха меломанів, що володіють тонким вишуканим слухом, і знаннями в області музики або технічного боку акустичних систем. Навіть якщо людина не розрізняє звучання окремих музичних інструментів в композиції і не може знайти принципових відмінностей між якісним звуком і не дуже, під час прослуховування музики або фонограми фільму відбувається вплив на органи слуху, мозок і нервову систему, що не завжди усвідомлюється, але має суттєвий вплив. Якісний звук необхідний не тільки для отримання естетичного задоволення, але і для забезпечення здоров'я людини.

Саме для цього і потрібен повний комплект акустики для домашнього кінотеатру. Він включає в себе акустичні колонки різного призначення: дві фронтальні, дві тилові і один центральний канал, а також сабвуфер.

Колонки і сабвуфер можуть бути підлогові, настінні, поличні і вбудовані. Можливо поєднання в одному комплекті різних їх видів, це залежить від особливостей інтер'єру, площі приміщення і індивідуальних переваг.

Акустичні системи досить дорогі, тому іноді купуються по частинах, або деякі компоненти (наприклад, сабвуфер або тилова акустика), відсутні, іноді недооцінюється їх важливість, в результаті звук втрачає в якості, має перешкоди і може бути некомфортний для слуху і навіть викликати стомлюваність .

Придбання комплекту акустики в довгостроковій перспективі абсолютно себе виправдовує. Істотною перевагою є те, що всі складові виготовлені одним виробником і узгоджені між собою, що спрощує їх експлуатацію.

Cart 0 Кошик

No products

Безкоштовна доставка! Shipping
0 грн Загалом

Оформити замовлення