Стерео ресивер в інтернет-магазині Stereohome - широкий вибір моделей, чудову якість музики будь-якого формату

Стерео ресивери

Filter

Стерео ресивери 

Відображення 1 - 4 з 4 одиниць
Відображення 1 - 4 з 4 одиниць

Стерео ресивери

В категорії товарів «Підсилювачі-AV Ресивери» інтернет-магазину Stereohomeесть така категорія, як стерео ресивер. Чим цей різновид аудіотехніки відрізняється від тих же AV ресиверів або інтегральних підсилювачів, представлених в каталозі, і на чому зупинити свій вибір?

Визначальним критерієм є потреба: для чого потрібен ресивер або підсилювач. Чи є певні переваги і звичний спосіб проведення часу, чи пов'язано це з музикою або все ж з переглядом фільмів. Або, можливо, і те й інше рівнозначне для людини. Наприклад, якщо людина живе один, любить дивитися кіно, досить багато часу проводить біля екрану, є власником потужної системи домашнього кінотеатру і повноцінний об'ємний багатоканальний звук з усіма можливими спецефектами для нього вкрай важливий, більше підійде AV ресівер.То ж саме, якщо у людини є сім'я і її інтереси збігаються: вони одностайно люблять дивитися кіно, а окремих переваг в плані музики особливо немає - вибір в сторону AV ресивера, тому що саме він призначений безпосередньо для системи домашнього кінотеатру. Прослуховування музики не є його основним призначенням, і якщо при наявності AV-ресивер практично не дивитися кіно, а приділяти музиці основна увага, безліч його функцій буде просто не затребуване.

Є люди, які принципово не дивляться кіно, або ж перегляд фільмів носить більше інформативний характер, а різні спецефекти значення не мають. Зате є величезний інтерес до музики, може, навіть на професійній основі. Тоді стерео ресивер - якраз те, що треба.

Незважаючи на універсальність AV ресиверів, вони не можуть забезпечити максимальну якість музики таке, яке притаманне стерео ресивера тій же ціновій категорії. Вузькоспеціалізоване обладнання в будь-якому випадку передбачає більш високу якість.

Відмінність стерео-ресивера від інтегрального підсилювача в можливості першого приймати радіостанції, чого другий не передбачає. Цей момент теж може вплинути на вибір.

Cart 0 Кошик

No products

Безкоштовна доставка! Shipping
0 грн Загалом

Оформити замовлення