Інтегральний підсилювач - важливий елемент аудіосистеми. Широкий вибір цифрових і аналогових підсилювачів для якісного звуку

Їнтегральні підсилювачі

Їнтегральні підсилювачі 

Відображення 1 - 25 з 25 одиниць
Відображення 1 - 25 з 25 одиниць

Їнтегральні підсилювачі

В аудіосистеми підсилювач - надзвичайно важливий елемент. Він підсилює звуковий сигнал, який надходить від джерела, здійснює комутацію підключених пристроїв. Його функція також - регулювати гучність під час відтворення, і в загальному відповідати за процес звукопередачи. До колонок, які відтворюють звук, сигнал надходить вже в обробленому вигляді.

Конструкція підсилювача може бути одноблокової, дво- або трехблочной. Інтегральний підсилювач відноситься до ОДНОБЛОКОВОМУ. Така конструкція говорить про розміщення в одному корпусі усіх трьох функціональних блоків, які в підсилювачах іншого типу є окремими пристроями. Це предпідсилюючий частина, органи управління і, власне, підсилювач потужності звуку. Саме через поєднання в своїй конструкції декількох функцій підсилювач називається інтегральним.

Інтегральні підсилювачі, в свою чергу, діляться на лампові, транзисторні та гібридні (включають як лампи, так і транзистори). Є інтегральні підсилювачі цифрові і аналогові. Вибір залежить від того, в якому вигляді і на якому носії відтворюється музика. Шанувальники вінілових програвачів однозначно вибирають аналогові інтегральні підсилювачі, які ідеально пристосовані саме під такий тип музики.

Особливість конструкції аналогових підсилювачів в тому, що чим більше їх потужність, тим більше вага і габарити. Їх ККД близько 50%. Корпус має властивість перегріватися, тому він повинен бути як слід захищений. Цифрові підсилювачі мають більший ККД (близько 90%) і більш компактні.

Вибір підсилювача через його високу вартість і важливість його для акустичної системи - досить серйозний крок, до якого потрібно вдумливо підійти. Одні і ті ж інтегральні підсилювачі по-різному відтворюють музику різних жанрів, а одну і ту ж музику, в свою чергу, по-різному разом з різними колонками. Тому попереднє тестування звуку, прослуховування музичних композицій в поєднанні з різною апаратурою - визначальний момент при виборі підсилювача.

Cart 0 Кошик

No products

Безкоштовна доставка! Shipping
0 грн Загалом

Оформити замовлення