Звуковий проектор в інтернет-магазині Stereohome: широкий асортимент компактної активної акустики

Звукові проектори

Звукові проектори 

Відображення 1 - 27 з 27 одиниць
Відображення 1 - 27 з 27 одиниць

Звукові проектори

Компактної альтернативою акустичної системи для домашнього кінотеатру, що включає вбудовані фронтальні і тилові колонки, сабвуфер і центральний канал, є звуковий проектор. Технологія його виготовлення в деякому сенсі вважається загадкою навіть для фахівців. Не цілком зрозуміло, як таке невеликий пристрій може повноцінно виконувати функції повного комплекту акустики, і для чого це взагалі потрібно, адже вартість звукового проектора досить висока і порівнянна з витратами на придбання традиційної акустичної системи. Проте така можливість існує.

Звуковий проектор включає в себе мініатюрні колонки, за функціями до яких належать відповідні з традиційної акустичної системи: фронтальні, тилові колонки, центральний канал і навіть сабвуфер вбудовані в цей компактний апарат. Іноді сабвуфер функціонує окремо: він додатково купується для доповнення звучання системи потужними басами, або продається в комплекті зі звуковим проектором.

Звичайно, при всіх технологічних хитрощах звуковий проектор забезпечить якість звуку дуже висока, але відрізняється від звуку в традиційній акустичної системі. Для того, щоб плюсів від його застосування виявилося більше, потрібно застосовувати його в невеликих приміщеннях і враховувати покриття стін, тому що для звукового проектора принципова здатність до відбиття звуку навколишнього простору. Наприклад, якщо стіни неоднорідні - з одного боку цегляна стіна, а з іншого - килим або штори з великовагової драпіруванням, можливі спотворення звуку. Передбачається спеціальна настройка під конкретне приміщення, що виконується автоматично за допомогою мікрофона.

Безсумнівною перевагою звукового проектора є його невеликі габарити і легкість застосування через відсутність системи проводів. Для невеликого приміщення це дуже важливо, тому що акустичні системи займають багато місця, а підключення кабелю не завжди можливо через особливості розташування меблів і може порушувати інтер'єр.

В інтернет-магазині Stereohome представлені звукові проектори від провідних виробників різних брендів і цінової категорії, що дозволить вибрати відповідний для своїх умов.

Cart 0 Кошик

No products

Безкоштовна доставка! Shipping
0 грн Загалом

Оформити замовлення