Настінна акустика від кращих світових виробників акустичних систем. Різноманітний дизайн і різновиди

Настінна акустика

Настінна акустика 

Відображення 1 - 32 з 65 одиниць
Відображення 1 - 32 з 65 одиниць

Настінна акустика

Акустичні колонки можуть бути також і настінними. Їх використовують як в домашніх умовах, так і в аудиторіях - наприклад, під час лекцій, семінарів. Настінна акустика може бути як односмугова, так і багатосмугова.

Які переваги дають настінні акустичні системи:
при підключенні до телевізора роблять звучання могутніше;
у великому приміщенні рівномірно розподіляють потік звуку;
в аудиторії додають мови гучності під час публічних виступів;
завдяки рівномірному розподілу звуку дозволяють безперешкодно сприймати інформацію і чути лектора в аудиторії.
При виборі колонок визначальними є умови, в яких їх планується застосовувати: площа приміщення, наявність меблів, килимового покриття, кількість осіб в аудиторії, які заходи повинні проводитися. Звідси вибирається потрібна потужність, діапазон частот, чутливість і т. Д. Ці параметри допоможе правильно визначити продавець-консультант виходячи з індивідуальних потреб, тому що розуміння сенсу вищевказаних параметрів вимагає вузькоспеціальних знань.

Саме настінна акустика дозволяє максимально ефективно озвучувати приміщення з нестандартним плануванням: наявність колон, ніш, поділу перегородками і т. Д. Вони встановлюються в важкодоступних місцях, де традиційний монтаж провести не представляється можливим. Перевагою настінних колонок є їх компактність і разом з тим міцний корпус.

Настінні колонки використовуються як допоміжні разом з напільного акустикою. Завдяки їм можливо повне занурення в звук в домашньому кінотеатрі. У невеликих приміщеннях вони виконують роль основних. При наявності сабвуфера їх звучання наближається до підлоги акустиці, так як відтворюються також і потужні низькі баси.

Cart 0 Кошик

No products

Безкоштовна доставка! Shipping
0 грн Загалом

Оформити замовлення