Эксклюзивная акустика для ценителей музыки в превосходном качестве, лучшие акустические системы от ведущих мировых брендов

Ексклюзивні акустичні системи

Ексклюзивні акустичні системи 

Відображення 1 - 6 з 6 одиниць
Відображення 1 - 6 з 6 одиниць

Ексклюзивні акустичні системи

  • Окремою категорією товарів інтернет-магазину Stereohome є категорія «Ексклюзивні акустичні системи», де представлені кращі акустичні системи, які є в магазині. Таким чином пошук матиме більш цілеспрямований характер і зосереджений на акустиці, яку по праву можна вважати самого чудової якості, що відповідає найвищим вимогам до звуку, технічним характеристикам і дизайну.
  • Надзвичайно висока якість ексклюзивної акустики досягається завдяки використанню матеріалів, які за рахунок властивих їм властивостей здатні істотно поліпшити технічні характеристики апаратури. У корпусі у деяких моделей використовується дерево особливих порід, що робить колонку міцніше, стійкіше до впливу вібрації, дає кращу спрямованість і концентрацію звуку без спотворень, зносостійкість і необмежено довгий термін служби.
  • Вартість ексклюзивної акустики часом може бути порівнянна з вартістю самого будинку (звичайно ж, середньостатистичний). У величезному будинку такі акустичні колонки стануть органічною складовою частиною музичного простору. Що стосується дизайну деяких моделей, величезним плюсом є дерев'яний корпус, який цілком може «замаскувати» акустичну колонку під інший інтер'єр, зробивши її невиделяющейся серед загальної концепції меблів. Особливо це важливо для інтер'єрів в старовинному стилі, де будь-який хайтек буде порушувати гармонію, що не є приводом не слухати музику. Головне, підібрати колонки певного дизайну.
  • Ексклюзивна акустика, особливо з дерев'яним корпусом, необхідна і в приміщеннях нежитлових, де яскраво виражена тенденція ретро у всій обстановці. Це може бути церква, музей, галерея, театр і будь-які місця, де, як ніколи, важлива якість звуку, і так само важливо зберегти атмосферу простору.
Cart 0 Кошик

No products

Безкоштовна доставка! Shipping
0 грн Загалом

Оформити замовлення