Мережевий стример - програвач і сервер дозволяє слухати музику з будь-якого носія: смартфона, планшета, ноутбука або мережі

Мережеві підсилювачі

Мережеві підсилювачі 

Відображення 1 - 9 з 9 одиниць
Відображення 1 - 9 з 9 одиниць

Мережеві підсилювачі

Фонотека меломана з плином часу набуває новий зовнішній вигляд і форму. Красиво оформлені вінілові пластинки змінилися касетами, CDдіскамі, які в більшій або меншій кількості дбайливо зберігалися на полицях. В даний час з появою електронних і мережевих носіїв для зберігання музики не потрібно практично ніякого простору, що, з одного боку, істотно спрощує завдання - економить місце в приміщенні. З іншого боку, вимагає систематизації файлів, раціонального розподілу їх по папках і альбомах, що вимагає деяких зусиль. Якщо знати, де і яка музика знаходиться, можна без проблем створити будь-який плейлист під свій настрій і ситуацію. Якщо композиції зберігаються безсистемно, вони цілком можуть загубитися, що, в общем-то, можливо і з фізичними носіями.

Мережевий стример підсилювач дозволяє транслювати музику з будь-якого носія: смартфона, планшета, ноутбука, а також з домашньої або глобальної мережі через Wi-fi або Bluetooth і відповідає новому способу зберігання фонотеки. У цьому джерелі об'єднані програвач і сервер, це практично автономний пристрій, де зосереджені одночасно, власне, фонотека, і є технічна можливість відтворення аудіофайлів.

Процес відтворення управляється спеціальним додатком, наявним на планшеті або смартфоні. Мережевий стример підсилювач вимагає інтеграції в домашню комп'ютерну мережу, яку потрібно попередньо побудувати і налаштувати, узгодити всі елементи домашньої мережі і забезпечити належне виконання ними своїх функцій. Це не завжди легко організувати самостійно - тут потрібні певні професійні знання, причому в різних областях, і практичний досвід. Тому для того, щоб повною мірою використовувати настільки прогресивну технологію, можливо звернутися за допомогою до фахівця.

Cart 0 Кошик

No products

Безкоштовна доставка! Shipping
0 грн Загалом

Оформити замовлення