Активна акустика в інтернет-магазині Stereohome - якісний звук, широкий асортимент акустики з вбудованим підсилювачем

Активна Hi-Fi акустика

Активна Hi-Fi акустика 

Відображення 1 - 30 з 30 одиниць
Відображення 1 - 30 з 30 одиниць

Активна Hi-Fi акустика

Акустичні системи умовно поділяються на активні і пасивні. Відмінність - в підсилювачах потужності. В активних акустичних системах підсилювачі (інакше звані ресивери) вбудовані. У пасивних - функціонують окремо і підбираються за параметрами під певний тип колонок.

Активна акустика володіє безперечною перевагою: вбудований підсилювач робить узгодження з джерелом звуку простіше. Немає необхідності підбирати підсилювач, це питання вирішує сам виробник, і таким чином відповідність з усіма елементами колонки максимальне.

У зв'язку з тим, що вбудований підсилювач важкодоступний, його складніше ремонтувати і технічно обслуговувати, ніж окремий. Але самі по собі колонки досить довговічні, тому необхідності ремонту може і не виникнути досить довго. Пасивна акустика часто виходить з ладу у зв'язку з тим, що підсилювач могутніше самих колонок, і на нього припадає надмірне навантаження, а також перегріваються елементи системи, чого в активній акустиці не відбувається через початкового узгодження складових частин. Регуляція навантаження на динамік відбувається автоматично, що запобігає поломку колонок.

Активні акустичні колонки забезпечують чудову якість звуку, на яке не впливає велика відстань при наявності балансового підключення.

Активна акустика застосовується в автомобілях, для яких це найзручніший варіант.

Різновиди активних акустичних колонок:
на підлогу: великогабаритні в порівнянні з іншими;
портативні (поличні): компактні, зручні в застосуванні, легко переміщаються, досить бюджетні;
настінні: застосовуються виключно в приміщенні;
підвісні: монтуються в стелю, припускають навісну конструкцію стелі, використовуються переважно в клубах, ресторанах, супермаркетах.

Cart 0 Кошик

No products

Безкоштовна доставка! Shipping
0 грн Загалом

Оформити замовлення