Попередній підсилювач для забезпечення максимальної чистоти звуку від кращих виробників

Попередні підсилювачі

Filter

Попередні підсилювачі 

Відображення 1 - 8 з 8 одиниць
Відображення 1 - 8 з 8 одиниць

Попередні підсилювачі

У світі акустики існують як інтегровані підсилювачі, які безпосередньо підключаються до джерела звуку з метою посилення потужності, так і попередні підсилювачі як окремий пристрій, що виступають проміжною ланкою між джерелом звуку і іншими елементами системи. Доцільність наявності попереднього підсилювача - предмет багатьох дискусій, в яких можна спостерігати абсолютно протилежні думки, починаючи з того, що попередній підсилювач не впливає на загальну картину і всього лише спрощує управління акустичною системою, і без нього в принципі можна обійтися. Протилежну думку, якого дотримуються в основному меломани і прихильники HiEnd (якість понад усе): без передпідсилювача - ніяк. Звук буде «плоским», усіченим, в загальному, далеким від досконалості.

Перша думка - відсутність необхідності зовнішній підсилювач - може, це актуально для десятиметрової кімнати, де обладнання саме по собі малопотужне і не потрібно занадто гучний звук. Але якщо мова йде про озвучуванні великого приміщення, картина зовсім інша, і абсолютно праві прихильники протилежної теорії. Функцією зовнішній підсилювач є донести звук в максимально чистому вигляді, звільненого від перешкод і шумів, ніж, на думку деяких, його завдання і обмежується. У той же час цінителі якісної музики, що володіють здатністю розрізняти тонкі нюанси звуку, переконані, що попередній підсилювач все ж надає звучанню своєрідне забарвлення, додаючи красу і досконалість музичної картині.

Звичайно, не всі люди здатні почути те, що дано професійним музикантам і аудіолюбітелям. Проте, на побутовому рівні неякісний звук важко сприймається нервовою системою, здається різким, пронизливим і дратівливим. Особливо важливо будь-якими способами мінімізувати вплив шкідливих факторів для тих, хто за родом діяльності часто, а не епізодично, стикається з гучною музикою: ді-джеї, артисти, естрадні виконавці та інші люди, пов'язані з шоу-бізнесом і «масовою культурою». Попередній підсилювач грає тут не останню роль.

Cart 0 Кошик

No products

Безкоштовна доставка! Shipping
0 грн Загалом

Оформити замовлення