Сабвуфери в інтернет-магазині Stereohome - різна цінова категорія, відмінна якість, купити сабвуфер від світових брендів

Сабвуфери

Сабвуфери 

Відображення 1 - 32 з 88 одиниць
Відображення 1 - 32 з 88 одиниць

Сабвуфери

Сабвуфер характеризується тим, що відтворює низькочастотні звуки, і навіть інфразвук (5-200Гц). Сабвуфер в акустичній системі потрібен для отримання більш якісного звуку на низьких частотах. Фільми та музичні композиції із застосуванням сабвуфера набувають красиве звучання, більш насичене і глибоке.

Коли доцільно купити сабвуфер? Особливо важлива наявність сабвуфера при перегляді фільмів зі спецефектами (різні шуми, гул, постріли, вибухи і т. Д.). Для прослуховування музики, особливо електронної, теж дуже важливо повноцінне звучання низьких частот.

На перший погляд звучання з сабвуфером і без нього може здатися майже однаковим. Тим більше не всі люди мають музичним слухом і здатні в повній мірі оцінити якість звуку з усіма нюансами. Те, що чутно і зрозуміло одній людині, для іншого особливого значення не має. Тим не менш, є важливий момент: сабвуфер передає низькочастотні звуки такого спектру, які не можна почути людському вуху, але тим не менше органами слуху вони сприймаються і при тривалому прослуховуванні музики або перегляду кінофільму впливають на слуховий апарат. Іншими словами, для здоров'я людини кращий звук більш якісний, який забезпечує сабвуфер.

Сабвуфер краще купувати однієї торгової марки з рештою акустикою. Це спростить процес налаштування системи. Якщо настройка неправильна, звук може істотно спотворюватися.

Існують активні і пасивні сабвуфери. Активні - з вбудованим підсилювачем. У пасивних підсилювач функціонує окремо. Вони більш вимогливі до розташування в приміщенні: потрібно знайти місце, в якому баси краще звучать.

При використанні сабвуфера знімається надмірне навантаження з іншою акустики (динаміка, наприклад), що сприяє кращому збереженню техніки.

Cart 0 Кошик

No products

Безкоштовна доставка! Shipping
0 грн Загалом

Оформити замовлення