Вбудована акустика в інтернет-магазині Stereohome - купити вбудовані акустичні системи, монтовані в стіни і стелю

Вбудована акустика

Вбудована акустика 

Відображення 1 - 32 з 122 одиниць
Відображення 1 - 32 з 122 одиниць

Вбудована акустика

Будь-яка акустика є складовою частиною інтер'єру і повинна в нього гармонійно вписуватися. Також в приміщенні повинно бути досить вільного місця для розміщення колонок, щоб простір не захаращувати. Для прихильників мінімалізму в інтер'єрі наявність громіздких колонок розходиться із загальною концепцією житлового простору, тому що вбудовується акустика - найбільш розумне рішення.

Якщо інтер'єр приміщення виконаний в яскраво вираженому ретро-стилі, всі ознаки сучасності, в тому числі і акустичні колонки, будуть різко дисгармоніювати зі старовинними меблями. Тут теж як не можна до речі будуть вбудовані акустичні системи.

За своїми функціями і якостям вбудована акустика нічим не поступається акустиці традиційної. Дуже важливим є правильний монтаж в стіни або в стелю, для чого необхідно дотримуватися схеми, викладеної в інструкції. Також необхідно погоджувати з дизайнером розміщення колонок, щоб передбачити можливість їх знаходження в існуючих конструкціях стін і меблів.

Де і для чого застосовується вбудована акустика:
Для систем оповіщення (в супермаркетах, в офісних будівлях, на виробництві і т.д.). Передбачає використання за призначенням і не створена для прослуховування музики.
Для звучання фонової музики (в торгових центрах, кафе, барах). Якість музики також не є пріоритетом.
Для домашнього кінотеатру. Покликана передавати звучання у високій якості. Вимагає суворого дотримання правил установки.
Вбудовані колонки застосовуються іноді в приміщеннях, де потрібно враховувати вплив місцевого мікроклімату. Наприклад, у ванній, душі або на кухне.Здесь необхідно враховувати підвищену вологість, невеликі обсяги приміщення і вплив шуму води, а також відображення звуку поверхнею стін. Конструкції таких колонок припускають захист від шкідливих факторів.

Cart 0 Кошик

No products

Безкоштовна доставка! Shipping
0 грн Загалом

Оформити замовлення