Тилова акустика -pазние види, дизайн, матеріал виготовлення. Провідні світові бренди, якісне звучання

Тилова акустика

Тилова акустика 

Відображення 1 - 32 з 71 одиниць
Відображення 1 - 32 з 71 одиниць

Тилова акустика

У домашньому кінотеатрі, крім фронтальних колонок, центрального каналу і сабвуфера присутній тилова акустика. Все це в комплексі створює якісний звук. Деякі не ставлять за мету створити домашній кінотеатр, і телевізор, часом досить великий і дорогий, є єдиним джерелом звуку. Формально кіно можна дивитися і так. Але що при цьому втрачається?

Фонограма фільму передбачає досить великий і різноманітний звуковий ряд, максимально наближений до дійсності, особливо у фільмах зі спецефектами, як, наприклад, «Аватар». Різні фантастичні персонажі переміщуються на екрані і звук - разом з ними. Передача такого ефекту технічно можлива тільки з потрібною кількістю колонок, правильно розташованих в приміщенні. Інакше сприйняття звукоряду фільму буде дуже урізаним. Також це важливо при прослуховуванні музики, особливо концертних записів, коли виникає ефект присутності в залі або на сцені.

Тилова акустика служить для створення ефекту об'ємності у звуку. Якихось спеціальних вимог до тиловим гучномовцях не пред'являється. Це можуть бути будь-які колонки, які за своєю конструкцією та габаритам можна розташувати вище рівня вуха (навісні, поличні, вбудовані).

Узгодження фронтальних колонок між собою надзвичайно важливо. Тилові колонки підлаштовуються простіше, головне, щоб не було явного дисонансу. Для цього бажано підбирати звукову систему одного виробника, навіть якщо колонки купуються в різний час.

В інтернет-магазині Stereohome широкий вибір акустичних систем різних брендів, в тому числі і тилової акустики різної цінової категорії, що дасть можливість підібрати колонки для свого домашнього кінотеатру або придбати весь комплект.

Cart 0 Кошик

No products

Безкоштовна доставка! Shipping
0 грн Загалом

Оформити замовлення