Ламповий підсилювач вибір меломанів цінують класичну музику в якісному звучанні

Лампові підсилювачі

Filter

Лампові підсилювачі 

Відображення 1 - 15 з 15 одиниць
Відображення 1 - 15 з 15 одиниць

Лампові підсилювачі

Ламповий підсилювач з'явився на початку 20 століття і зберігав свої позиції аж до 90-х років. Транзисторні підсилювачі, які виникають пізніше лампових, не витримували конкуренцію за якістю, але були більш доступні через меншу собівартості виготовлення. Відносний компроміс «ціна-якість» досягається тільки в гібридному підсилювачі.

Про плюси і мінуси тих чи інших видів ведеться безліч дискусій, проте ламповий підсилювач по праву вважається елітним і на сьогоднішній день, тому що розвиток технологій, незважаючи на неймовірний прогрес, не в змозі обійти закони фізики, якими обумовлено неперевершена якість звуку підсилювача з застосуванням ламп.

Прихильність «ламповим» технологіями кимось сприймається як небажання йти в ногу з часом і спроба затримати минуле, вважаючи його краще сьогодення. В емоційному плані в цьому, можливо, і є частка правди. Особливістю лампових підсилювачів є те, що вони ідеально призначені для прослуховування класичної музики, джазу та вокалу, на відміну від важкого року і клубної музики, де переважають баси і на них робиться основний упор. Тобто музика клубного формату не виграшно звучить з ламповими підсилювачами, тому що, знову ж таки, в силу законів фізики вони не можуть видавати надвисоку потужність. При цьому якість звуку в музиці інших, «неклубних», жанрів, не має собі рівних.

Ще однією особливістю лампового підсилювача є те, що він вимагає досконалості у виготовленні: запасні частини найвищої якості з певних матеріалів і т. Д., Чим обумовлена ​​його висока ціна. Більш економічні варіанти в даний час просто не виробляються, тому що середня якість можна отримати за допомогою інших технологій.

Цікаво, що кількох студіях звукозапису зі світовим ім'ям до мікрофона протягом останніх 50 років підключаються саме лампові підсилювачі, що, напевно, має свої причини.

Cart 0 Кошик

No products

Безкоштовна доставка! Shipping
0 грн Загалом

Оформити замовлення