О компанії
Компанія «Stereohome» - це команда професіоналів в області Hi-Fi і Hi-End аудіо-відео техніки. Ось уже 12 років ми тішимо наших клієнтів професійним підбором, консультацією, проектами і установкою аудіовізуального і акустичного обладнання. У 2017 році, після повного перезавантаження і реорганізації Ви бачите абсолютно новий формат. Для нас в першу чергу важливі Ваші враження і емоції.Починаючи з відвідування та знайомства з оновленим сайтом і закінчуючи посмішкою фахівця з налаштування та встановлення техніки для Вашого простору. Ми враховуємо всі особливості приміщення для отримання максимальної якості аудіо-відео ефектів від встановленого обладнання. Ми не продаємо техніку - ми створюємо комфорт і якісну атмосферу всім поціновувачам гарного звуку і зображення.

Ви відчуваєте вічність паря крізь хмари звуку, прослуховуючи свій улюблений трек, ... і нікуди вже не поспішайте. І в будь-який час - вранці, вдень, ввечері, вночі, Ви маєте можливість відчути величезну палітру емоцій знову і знову, змінюючи треки під настрій. Але ж навіть в залежності від пори року воно буває дуже різним! Вівальді - пори року ... як унікально по-різному звучать ці 4 твори ... як підкреслюють правильні настройки тонкість гри інструментів, викликаючи ні чим не передаються емоції ... і це все Ваше простір!
Адже Ви - володар цілого світу. Хочете бути цим щасливчиком? Звичайно хочете. Кращий вибір найрізноманітнішої техніки, від вже зарекомендували себе пристроїв, до новомодних пристосувань на сайті «Stereohome». Ми пропонуємо тільки кращий звук, в поєднанні з професійною консультацією і індивідуальним добором.
Купувати в інтернет-магазині «Stereohome» сподобається, як любителю хорошого звуку, так і професіоналу цієї сфери. Наші технічні експерти нададуть повну і інформацію самому допитливому і вимогливому Гостю. Наші менеджери знайдуть найбільш краще пропозиції для будь-якого відвідувача нашого сайту. І якщо Ви чимось не задоволені, сміливо користуйтеся першим і єдиним правилом нашого сайту.

 Будьте впевнені, ваш запит на support.stereohome.com.ua розглянуть, і Вас в перебігу години набере на вказаний номер наш фахівець з контролю якості обслуговування, розбереться в ситуації і дасть Вам зворотний зв'язок в перебігу цього ж дня. Або ми не «Stereohome».

Нашою роботою залишилися задоволені одні з гравців на роздрібному ринку як ТРЦ «Караван», Benetton, ZooLand,Gepur,Guzi.
І найголовніше: тут вам раді незалежно від погоди і часу доби. Для нас немає нерозв'язних завдань. Пам'ятайте перше і єдине правило сайту «Stereohome»: сайт створений і працює для Вас. Все інше для нас не має жодного значення. Інтернет-магазин «Stereohome» працює на території всієї країни.

Интернет магазин Stereohome


Cart 0 Кошик

No products

Безкоштовна доставка! Shipping
0 грн Загалом

Оформити замовлення