Кращий вибір акустичних систем і аксесуарів на сайті StereoHome

Акустичні системи

Акустичні системи 

  • Комплекти

    Комплекти акустики в домашніх умовах потрібні для перегляду фільмів і можливості слухати музику в хорошій якості. Тим, для кого музика або вокал є професією або серйозним хобі, теж дуже важливі потужність, чистота і об'ємність звуку.

    Якісний звук - не тільки примха меломанів, що володіють тонким вишуканим слухом, і знаннями в області музики або технічного боку акустичних систем. Навіть якщо людина не розрізняє звучання окремих музичних інструментів в композиції і не може знайти принципових відмінностей між якісним звуком і не дуже, під час прослуховування музики або фонограми фільму відбувається вплив на органи слуху, мозок і нервову систему, що не завжди усвідомлюється, але має суттєвий вплив. Якісний звук необхідний не тільки для отримання естетичного задоволення, але і для забезпечення здоров'я людини.

    Саме для цього і потрібен повний комплект акустики для домашнього кінотеатру. Він включає в себе акустичні колонки різного призначення: дві фронтальні, дві тилові і один центральний канал, а також сабвуфер.

    Колонки і сабвуфер можуть бути підлогові, настінні, поличні і вбудовані. Можливо поєднання в одному комплекті різних їх видів, це залежить від особливостей інтер'єру, площі приміщення і індивідуальних переваг.

    Акустичні системи досить дорогі, тому іноді купуються по частинах, або деякі компоненти (наприклад, сабвуфер або тилова акустика), відсутні, іноді недооцінюється їх важливість, в результаті звук втрачає в якості, має перешкоди і може бути некомфортний для слуху і навіть викликати стомлюваність .

    Придбання комплекту акустики в довгостроковій перспективі абсолютно себе виправдовує. Істотною перевагою є те, що всі складові виготовлені одним виробником і узгоджені між собою, що спрощує їх експлуатацію.

  • Підлогова акустика

    Якісний звук - для кого-то розкіш, а для кого-то - життєва необхідність, як повітря. Це залежить від способу життя і переваг людини. Домашній кінотеатр, можливість переглядати фільми в якісному звучанні з ефектом власної присутності в відбуваються на екрані події - далеко не єдиний варіант, де необхідна професійна акустика.

    Для чого потрібна для підлоги акустика і де вона може застосовуватися, які її можливості в порівнянні з тією ж полочной акустикою.

    Підлогові акустичні системи дають більш гучний, насичений і глибокий звук. Чим більше колонки за розміром, тим вони могутніше. Через вібрації, що виникає при їх використанні, а також їх ваги (в межах 30 кг і більше) їм краще розташовуватися не на висоті з міркувань техніки безпеки: не всяка полку витримає настільки габаритний предмет.

    Підлогові акустичні системи доцільно купувати тим, хто слухає музику досить голосно і якість звуку має принципове значення. Наприклад, для любителів караоке хороша акустика відкриє небачені можливості. Навіть при дуже скромних вокальних даних хороші колонки зроблять голос на рівні професійних естрадних виконавців, що, безсумнівно, подарує дуже багато радості любителям співати.

    Для тих, хто любить танцювати будинку або займається спортом (фітнес, йога і т. Д.), Звучання музики створить додатковий стимул до тренувань і стане джерелом позитивних емоцій.

    При розміщенні акустичних систем потрібно враховувати особливості інтер'єру, наявність м'яких меблів, килимів, або ж навпаки - гладкий підлогу, стіни і відсутність м'яких меблів. Це впливає на звучання: звук або поглинається (на шляху звуку стоїть диван), або гучно звучить (якщо колонки стоять дуже близько до стін).

  • Полична акустика

    При виборі акустичних систем відіграє роль площа приміщення, його цільове призначення, а також кількість кімнат в будинку або квартирі. Полична акустика краща в невеликих приміщеннях, де підлоги акустика, крім того, що вона досить габаритна, буде «перевантажувати» звуком, особливо басами.

    Якщо кімнат багато і одна з них виконує функцію вітальні і площа її значна, найбільш потужна акустика може розташовуватися в цій кімнаті. Там же вся сім'я може збиратися для перегляду фільмів у домашньому кінотеатрі, можуть проводитися домашні вечірки. В інших кімнатах, таких як спальня, кабінет, дитяча і навіть кухня, теж слухають музику і дивляться кіно, іноді просто в фоновому режимі. Саме для таких приміщень цілком підійдуть компактні колонки.

    Полична акустика також може бути доповненням до підлоги акустиці. У неї є ряд переваг, які здатні оцінити меломани з вишуканим слухом. При якісної конструкції і точному розрахунку, а також невеликому розмірі корпусу колонки практично не фарбують звук (акустична інертність) і мають властивість «розчинятися» в загальній звуковій картині.

    Не завжди в приміщенні багато кімнат. Якщо людина живе не один в кімнаті, на орендованому житлі, у відомчій квартирі або гуртожитку, площі недостатньо для розміщення великих колонок, та й можливість слухати гучну музику обмежена. Поличні колонки вельми багатофункціональні. Вони приємно забарвлюють звук в повсякденному житті, і технічно їх можна використовувати для того ж домашнього кінотеатру, караоке та вечірок. Для цього їх всього лише тимчасово переставляють по-іншому, так, щоб звук не глушити, і за допомогою сабвуфера підсилюють звучання. Для невеликого приміщення і нечастого використання - прекрасний ефект. Велику роль відіграють підставки під акустику, які дають можливість краще звучати басам і не «з'їдають» звук.

  • Центральний канал

    У домашньому кінотеатрі акустика центрального каналу має ключове значення. Не так давно визнали величезну роль цієї частини акустичної системи і перестали ставитися до її придбання за залишковим принципом.

    Центральний канал акустика - що він дає? Саме завдяки центральному каналу відбувається максимально реалістичне сприйняття всього, що ми бачимо на екрані. Практично весь найбільш значимий звуковий ряд фільму транслюється через гучномовці центральної акустики. Це більшість діалогів, звукових ефектів і музика (частково).

    Важливо правильне розташування центральної акустики. Зазвичай її розташовують горизонтально поверх екрану телевізора, або монтують в стіну над монітором. Також вона може перебувати під монітором або ж за ним (при використанні фронтальної проекційної системи), екран вважається «акустично прозорим».

    Під час перегляду фільму дуже важливо, щоб джерело звуку збігався із зображенням і виходив від людей, які говорять, а не з іншого боку. Так само точно коли відбувається рух на екрані (їде автомобіль), звук «переміщається» разом з ним, а не лунає десь в кутку кімнати. Таким чином відбувається реалістична передача подій.

    Чистота тембру і об'ємність звуку - «заслуга» саме центральної акустики.

    Центральна акустика буває наступних видів:
    ергономічні і компактні системи;
    габаритна для підлоги акустика;
    сателітна-кілька мініатюрних колонок (в предела- 4-6 штук) рівномірно розташовуються в приміщенні по периметру;
    вбудована акустика або ж вмонтована в стелю.
    Вартість і звучання колонок безпосередньо залежить від матеріалу, з якого вони виготовлені. Це може бути дерево, ДСП, пластик і алюміній.

    Центральна акустика зробить незабутнім перегляд улюбленого фільму і розкриє нові грані звучання улюбленої музики.

  • Тилова акустика

    У домашньому кінотеатрі, крім фронтальних колонок, центрального каналу і сабвуфера присутній тилова акустика. Все це в комплексі створює якісний звук. Деякі не ставлять за мету створити домашній кінотеатр, і телевізор, часом досить великий і дорогий, є єдиним джерелом звуку. Формально кіно можна дивитися і так. Але що при цьому втрачається?

    Фонограма фільму передбачає досить великий і різноманітний звуковий ряд, максимально наближений до дійсності, особливо у фільмах зі спецефектами, як, наприклад, «Аватар». Різні фантастичні персонажі переміщуються на екрані і звук - разом з ними. Передача такого ефекту технічно можлива тільки з потрібною кількістю колонок, правильно розташованих в приміщенні. Інакше сприйняття звукоряду фільму буде дуже урізаним. Також це важливо при прослуховуванні музики, особливо концертних записів, коли виникає ефект присутності в залі або на сцені.

    Тилова акустика служить для створення ефекту об'ємності у звуку. Якихось спеціальних вимог до тиловим гучномовцях не пред'являється. Це можуть бути будь-які колонки, які за своєю конструкцією та габаритам можна розташувати вище рівня вуха (навісні, поличні, вбудовані).

    Узгодження фронтальних колонок між собою надзвичайно важливо. Тилові колонки підлаштовуються простіше, головне, щоб не було явного дисонансу. Для цього бажано підбирати звукову систему одного виробника, навіть якщо колонки купуються в різний час.

    В інтернет-магазині Stereohome широкий вибір акустичних систем різних брендів, в тому числі і тилової акустики різної цінової категорії, що дасть можливість підібрати колонки для свого домашнього кінотеатру або придбати весь комплект.

  • Активна Hi-Fi акустика

    Акустичні системи умовно поділяються на активні і пасивні. Відмінність - в підсилювачах потужності. В активних акустичних системах підсилювачі (інакше звані ресивери) вбудовані. У пасивних - функціонують окремо і підбираються за параметрами під певний тип колонок.

    Активна акустика володіє безперечною перевагою: вбудований підсилювач робить узгодження з джерелом звуку простіше. Немає необхідності підбирати підсилювач, це питання вирішує сам виробник, і таким чином відповідність з усіма елементами колонки максимальне.

    У зв'язку з тим, що вбудований підсилювач важкодоступний, його складніше ремонтувати і технічно обслуговувати, ніж окремий. Але самі по собі колонки досить довговічні, тому необхідності ремонту може і не виникнути досить довго. Пасивна акустика часто виходить з ладу у зв'язку з тим, що підсилювач могутніше самих колонок, і на нього припадає надмірне навантаження, а також перегріваються елементи системи, чого в активній акустиці не відбувається через початкового узгодження складових частин. Регуляція навантаження на динамік відбувається автоматично, що запобігає поломку колонок.

    Активні акустичні колонки забезпечують чудову якість звуку, на яке не впливає велика відстань при наявності балансового підключення.

    Активна акустика застосовується в автомобілях, для яких це найзручніший варіант.

    Різновиди активних акустичних колонок:
    на підлогу: великогабаритні в порівнянні з іншими;
    портативні (поличні): компактні, зручні в застосуванні, легко переміщаються, досить бюджетні;
    настінні: застосовуються виключно в приміщенні;
    підвісні: монтуються в стелю, припускають навісну конструкцію стелі, використовуються переважно в клубах, ресторанах, супермаркетах.

  • Настінна акустика

    Акустичні колонки можуть бути також і настінними. Їх використовують як в домашніх умовах, так і в аудиторіях - наприклад, під час лекцій, семінарів. Настінна акустика може бути як односмугова, так і багатосмугова.

    Які переваги дають настінні акустичні системи:
    при підключенні до телевізора роблять звучання могутніше;
    у великому приміщенні рівномірно розподіляють потік звуку;
    в аудиторії додають мови гучності під час публічних виступів;
    завдяки рівномірному розподілу звуку дозволяють безперешкодно сприймати інформацію і чути лектора в аудиторії.
    При виборі колонок визначальними є умови, в яких їх планується застосовувати: площа приміщення, наявність меблів, килимового покриття, кількість осіб в аудиторії, які заходи повинні проводитися. Звідси вибирається потрібна потужність, діапазон частот, чутливість і т. Д. Ці параметри допоможе правильно визначити продавець-консультант виходячи з індивідуальних потреб, тому що розуміння сенсу вищевказаних параметрів вимагає вузькоспеціальних знань.

    Саме настінна акустика дозволяє максимально ефективно озвучувати приміщення з нестандартним плануванням: наявність колон, ніш, поділу перегородками і т. Д. Вони встановлюються в важкодоступних місцях, де традиційний монтаж провести не представляється можливим. Перевагою настінних колонок є їх компактність і разом з тим міцний корпус.

    Настінні колонки використовуються як допоміжні разом з напільного акустикою. Завдяки їм можливо повне занурення в звук в домашньому кінотеатрі. У невеликих приміщеннях вони виконують роль основних. При наявності сабвуфера їх звучання наближається до підлоги акустиці, так як відтворюються також і потужні низькі баси.

  • Настінна...

    У багатолюдних місцях - в торгових і розважальних центрах, кафе, ресторанах, спортивних клубах, готелях, вокзалах, аеропортах є система оповіщення, а також звучить музика у фоновому режимі. Саме для цих цілей потрібна трансляционная трансформаторна акустика. Вимоги до якості звуку у неї відрізняються від систем для перегляду фільмів у домашньому кінотеатрі і прослуховування музики, покликаних передавати звук максимально наближений до реальності, без перешкод і однаково добре відтворювати високі, низькі, середні частоти, інструментальну і вокальну партію.

    Головне завдання трансляционная трансформаторна акустики - чітко донести голосове повідомлення, щоб слова були чутні і розбірливі. До звучанню музики вимоги пред'являються мінімальні.

    При монтажі трансляційній акустики слід грамотно розробити систему під'єднання колонок до підсилювача, сабвуфера. Також важливо рівномірно розподілити їх по площі приміщення або відкритій території, щоб звук однаково добре було чути в будь-якій точці.

  • Вбудована акустика

    Будь-яка акустика є складовою частиною інтер'єру і повинна в нього гармонійно вписуватися. Також в приміщенні повинно бути досить вільного місця для розміщення колонок, щоб простір не захаращувати. Для прихильників мінімалізму в інтер'єрі наявність громіздких колонок розходиться із загальною концепцією житлового простору, тому що вбудовується акустика - найбільш розумне рішення.

    Якщо інтер'єр приміщення виконаний в яскраво вираженому ретро-стилі, всі ознаки сучасності, в тому числі і акустичні колонки, будуть різко дисгармоніювати зі старовинними меблями. Тут теж як не можна до речі будуть вбудовані акустичні системи.

    За своїми функціями і якостям вбудована акустика нічим не поступається акустиці традиційної. Дуже важливим є правильний монтаж в стіни або в стелю, для чого необхідно дотримуватися схеми, викладеної в інструкції. Також необхідно погоджувати з дизайнером розміщення колонок, щоб передбачити можливість їх знаходження в існуючих конструкціях стін і меблів.

    Де і для чого застосовується вбудована акустика:
    Для систем оповіщення (в супермаркетах, в офісних будівлях, на виробництві і т.д.). Передбачає використання за призначенням і не створена для прослуховування музики.
    Для звучання фонової музики (в торгових центрах, кафе, барах). Якість музики також не є пріоритетом.
    Для домашнього кінотеатру. Покликана передавати звучання у високій якості. Вимагає суворого дотримання правил установки.
    Вбудовані колонки застосовуються іноді в приміщеннях, де потрібно враховувати вплив місцевого мікроклімату. Наприклад, у ванній, душі або на кухне.Здесь необхідно враховувати підвищену вологість, невеликі обсяги приміщення і вплив шуму води, а також відображення звуку поверхнею стін. Конструкції таких колонок припускають захист від шкідливих факторів.

  • Вбудована...

    Кількість і вид гучномовців залежить від площі озвучується приміщення або території - база відпочинку, готельний комплекс, де акустика присутній як в закритому приміщенні, так і на відкритому просторі. Від цього залежать технічні характеристики і різновид динаміків.

    Акустика монтуватися в стелю або стіни і бути непомітною, не порушуючи інтер'єр. Є так звані звукові колони. Вони досить компактні і відрізняються привабливим дизайном, так як дуже помітні в інтер'єрі і повинні з ним гармоніювати.

  • Вбудована активна...

    Ідеальний варіант коли готовий ремонт і немає можливості провести акустичний кабель .Нужно просто підключити до мережевий кабель і зробити посадочне місце під акустику Просте управління через телефон і мережа Wi-Fi з можливістю підключення кілька пар одночасно.

  • Всепогодна акустика

    Музику слухають не тільки в приміщенні, але і на вулиці: майданчики в літніх кафе, заходи на відкритому повітрі та інше. Погода у своїй може бути абсолютно різна: дуже жарко, холодно, вітер, дощ, сніг, град. Потрібна апаратура, яка зможе працювати при будь-яких, часом екстремальних, умовах.

    Саме для цього існує всепогодну акустика. Корпус і динамік її має більш захищену конструкцію, на відміну від звичайних колонок. За розміром акустика для вулиці може бути як великогабаритної, так і досить компактною. Це залежить від масштабності заходу і площі, яку охоплює звуком. Транспортування колонок, особливо для виїзних заходів - часте явище, тому у деяких моделей на корпусі передбачені спеціальні ручки.

    За музичним характеристикам вулична всепогодна акустика не поступається традиційним системам. Особливістю її виготовлення є корпус, виконаний із спеціальних термостійких і ударопрочних матеріалів, що дозволяє витримати і дощ, і палюче сонце, не виходячи з ладу.

    Всепогодна акустика є стаціонарна і мобільна. Стаціонарні колонки використовуються постійно в одному і тому ж місці: літній майданчик кафе, вокзал, автозаправка, торговий центр і т. Д. В комплекті з ними зазвичай передбачені системи кріплення. Рекомендується використовувати такі колонки по можливості під навісом. Здатність витримувати різні погодні умови визначається моделлю, тому потрібно уважно вивчати інструкцію і погоджувати наявні характеристики з цільовим призначенням колонок.

  • Всепогодна...

    Всепогодна трансформаторна акустика: навісна акустика - колонки або рупор. Є так звані звукові колони. Вони досить компактні і відрізняються привабливим дизайном, так як дуже помітні в інтер'єрі і повинні з ним гармоніювати.

    Кількість і вид гучномовців залежить від площі озвучується приміщення або території - це можуть бути відкриті майданчики: стадіон, галявина, база відпочинку, готельний комплекс, де трансформаторна акустика присутній як в закритому приміщенні, так і на відкритому просторі. Від цього залежать технічні характеристики і різновид динаміків.

  • Ландшафтна акустика

    Ландшафтна і всепогодну акустика застосовується на вулиці і повинна бути захищена від впливу погодних умов, температури повітря, від сонця. Всепогодна акустика використовується також в системі протипожежного оповіщення.

    Кількість і вид гучномовців залежить від площі озвучується приміщення або території - це можуть бути відкриті майданчики: стадіон, галявина, база відпочинку, готельний комплекс, де акустика присутній як в закритому приміщенні, так і на відкритому просторі. Від цього залежать технічні характеристики і різновид динаміків.

    Ландшафтна і всепогодну акустика досить компактна і відрізняються привабливим дизайном, так як дуже помітні в інтер'єрі і повинні з ним гармоніювати.

  • Сабвуфери

    Сабвуфер характеризується тим, що відтворює низькочастотні звуки, і навіть інфразвук (5-200Гц). Сабвуфер в акустичній системі потрібен для отримання більш якісного звуку на низьких частотах. Фільми та музичні композиції із застосуванням сабвуфера набувають красиве звучання, більш насичене і глибоке.

    Коли доцільно купити сабвуфер? Особливо важлива наявність сабвуфера при перегляді фільмів зі спецефектами (різні шуми, гул, постріли, вибухи і т. Д.). Для прослуховування музики, особливо електронної, теж дуже важливо повноцінне звучання низьких частот.

    На перший погляд звучання з сабвуфером і без нього може здатися майже однаковим. Тим більше не всі люди мають музичним слухом і здатні в повній мірі оцінити якість звуку з усіма нюансами. Те, що чутно і зрозуміло одній людині, для іншого особливого значення не має. Тим не менш, є важливий момент: сабвуфер передає низькочастотні звуки такого спектру, які не можна почути людському вуху, але тим не менше органами слуху вони сприймаються і при тривалому прослуховуванні музики або перегляду кінофільму впливають на слуховий апарат. Іншими словами, для здоров'я людини кращий звук більш якісний, який забезпечує сабвуфер.

    Сабвуфер краще купувати однієї торгової марки з рештою акустикою. Це спростить процес налаштування системи. Якщо настройка неправильна, звук може істотно спотворюватися.

    Існують активні і пасивні сабвуфери. Активні - з вбудованим підсилювачем. У пасивних підсилювач функціонує окремо. Вони більш вимогливі до розташування в приміщенні: потрібно знайти місце, в якому баси краще звучать.

    При використанні сабвуфера знімається надмірне навантаження з іншою акустики (динаміка, наприклад), що сприяє кращому збереженню техніки.

  • Вбудовувані сабвуфери
  • Бездротовий передавач...

    Для трансляції музики в домашніх умовах з одного пристрою - смартфона, планшета, ноутбука і інших використовується бездротової передавач звуку. Якщо житло досить просторе -кілька кімнат, багаторівнева квартира або приватний будинок котеджного типу, щоб не бути прив'язаним до комп'ютера або до однієї кімнаті, де можна слухати музику, не переносити за собою різні пристрої і не налаштовувати зі смартфона по багато разів улюблену музику, бездротової передавач звуку зможе транслювати музичний супровід в будь-яку точку будинку за допомогою wi-fi або ж Bluetooth. Це так звана система мультирум.

    На відміну від трансляційної акустики, де без проводів не обійтися зважаючи на великі відстані, зона дії мережі wi-fi обмежена десь 100 метрами. Ефективність її роботи залежить від площі приміщення, матеріалів стін, а також наявності сусідніх мереж, так як можуть бути перешкоди і накладення сигналу. Тому можливості бездротової передачі необмежені.

    В системі мультирум можуть бути сусідами між собою самі різні колонки в залежності від озвучується приміщення. У вітальні, як правило, мають у своєму розпорядженні найпотужнішу і якісну акустику. На кухні досить однієї полочной колонки. Вбудована акустика, вмонтована в стіни або стелю, підійде в передпокої, де якість звуку не настільки принципово.

    При виборі бездротового передавача звуку слід звернути увагу на сумісність його з іншими елементами системи домашньої акустики. Якщо виробник один, набагато простіше процес налагодження та суміщення. Також потрібно враховувати кількість точок, на які належить транслювати звук, відстань між ними, віддаленість один від одного озвучених кімнат, наявність стін, перегородок і т. Д. З вибором відповідного бездротового передавача обов'язково допоможе визначитися продавець-консультант інтернет-магазину, і система мультирум чудово зазвучить в кожному куточку Вашого будинку!

Відображення 609 - 612 з 612 одиниць
Відображення 609 - 612 з 612 одиниць

Акустичні системи

Кожного відвідувача сайту StreoHome чекає широкий асортимент найвідоміших і затребуваних брендів акустичних систем зі світовим ім'ям. Купити акустичну систему у нас можна просто, швидко і з доставкою в будь-яку точку України. Ми є офіційними представниками всіх брендів і гарантуємо якість перевірена часом. Створення проектів з огляду на Ваші побажання і особливості простору - це наш коник. На сайті представлені всі допоміжні аксесуари, підібрати і купити які будь-яким зручним для Вас способом допоможуть наші менеджери.

Також наші фахівці допоможуть вибрати найбільш підходящі комплекти акустики відповідні Вашим потребам. Наш асортимент акустичних систем задовольнить бажання найвибагливішого меломана:

  • Комплекти
  • Плитка на акустика
  • Полична акустика
  • Центральний канал
  • Тилова акустика
  • Настінна акустика
  • Активна акустика
  • Всепогодна акустика
  • Вбудований сабвуфер
  • Вбудована акустика
  • Вбудовувані сабвуфери
  • Сабвуфери
  • Бездротові передавачі звуку
  • Стійки під акустику
  • Кріплення для акустики

І це далеко не повний перелік представленої продукції на нашому сайті. За Вашим запитом купити будь-яку акустичну систему під замовлення не складе нам праці. Так як ми є офіційними представниками всіх продаваних на сайті StereoHome брендів, ми гарантуємо якість продукції, умови рекламації виробника.

Завдяки нашим технічним фахівцям не тільки купити акустичні системи буде просто, так як настройка всього обладнання і оптимізація під Ваше простір це також наше завдання.

Ваше завдання - отримувати задоволення.

Cart 0 Кошик

No products

Безкоштовна доставка! Shipping
0 грн Загалом

Оформити замовлення